karton
bardak makinesi

Nessco India is known for manufacturing and globally exporting various paper product forming machineries. With a strong functional position in this market for over 40 years, now we are backed by 5 Domestic Distributing Centers and 4 International Ones. Over all these years, we have spread our arms to almost every country to expand our business globally.

-- Machine Video

karton bardak makinesi

Nessco Kağıt Bardak Makinası son teknoloji, güvenilir, dayanıklı ve yüksek teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretilir. Bardak koni takipçisi için bir çeşit kol düzeni ile oluşturulan yan kagıtlarının hareketi için iki katmanlı bir sisteme sahip en iyi kağıt bardak yapma makinesini üretip ihraç etmekteyiz.Robotik Kol, alt taban ısıtma, tırtıl açma (düzleştirme) ve Üstten kıvırma için daha fazla işlem için fincan külahlarının Kalıplara aktarılmasında hayati bir rol oynar. Ayrıca, bu makine, kağıt besleme ve bardak sayımı için fotoelektrik sensörler gibi bazı ek özelliklere sahiptir.

Tek kullanımlık kağıt bardak makinelerimizdeki tüm işlemler, daha az Güç tüketimi sağlayan Tek Motorlu Güç Kaynağı ile gerçekleştirilir. Kap oluşturma işleminin tamamı, makinenin çeşitli (hareketli) mekanik parçaları arasındaki sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olan yağlama düzenlemesi ile uygun yağlamayı sağlayan Open Cam teknolojisi (Bilgisayar Destekli Üretim) kullanılarak gerçekleştirilir.

Tek Kullanımlık Kağıt Bardak Makinesi

Yüksek hızlı kontrol için PLC (Programlanabilir Mantıksal Denetleyici) Ekranı ve daha iyi Kullanıcı Ara yüzü için HMI (İnsan Makine Ara yüzü) ve kompakt bir tasarım için Güvenlik kapıları gibi özelleştirilebilen bazı ek özellikler de seçilebilir. Nessco kağıt bardak makineleri, hem sıcak hem de soğuk içecekler için kullanılabilen Tek ve Çift taraflı PE kaplamalı Kağıt Bardak üretimine uygundur.

✔ Yüksek Hız ve Stabıl Çalışma
✔ Yağlama hazneli Otomatik Yağlama
✔ Kompakt Tasarım ve Güçlü Yapı
✔ Dişli Şanzıman Sistemi
✔ Merkezi Döner Sistem

Kağıt Bardak Makinesi Şartname

FEATURE SPECIFICATION
Brand Nessco
Paper Cup Size Range 40-350ml
Raw Material Single/Double PE Coated Paper
Paper Specification 140~270gsm
Weight 2100kg
Power Supply 380V 3 phases or customize
General Power 3.5kw
Machine dimensions 2m x 1.2m x 1.7m
Applications Tea Cup, Coffee Cup, Water Cup, Water Glass, Ice-Cream Cup, Soup Cup & Yogurd Cup etc.

Subscribe & Get Updates of Sustainable Packaging

Go To Top